Klublotto 2023/24.

Salget af klublotto for 2023-2024 er afsluttet. Perioden kører fra den 1. juni 2023 og slutter 31. maj 2024

En lodseddel koster 150 kr.
Hver måned bliver der offentliggjort 4 numre og vinderne får direkte besked.
1. præmie kr. 400
2. præmie kr. 200
3. og 4. præmie a kr. 100

Overskuddet går til aktiviteter og ungdomsarbejdet i IK Frem.

Vindernumre 2023-2024:

Måned400 kr200 kr100 kr100 kr
Juni234106368413
Juli3211810333
August6110763282
September11413168224
Oktober4048982326
November150206196378
December143756219
Januar9539838494
Februar207384413414
Marts2094239726
April24210123212
Maj36327286283

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *